Pfizer Viagra Kaina

Konkurentai seniai laukė šio momento. Pagal Vokietijos vaistų ir medicinos produktų instituto paskelbtus duomenis, jau suteikti leidimai prekiauti 28 „Viagros“ pakaitalams. Jų kainos bus gerokai mažesnės.
Sekmadienio naktį, praėjus vos 5 minutėms po „Pfizer“ produkto apsaugos pabaigos, Vokietijos sieną kirto pirmoji konkurencinių tablečių siunta. Į šalį buvo įvežtas pirmasis sunkvežimis su firmos „Ratiopharm“ potencinių tablečių paletėmis – už 4,5 milijonų eurų.
Visi konkurenciniai vaistai iki šiol buvo gaminami užsienyje: Lenkijoje, Turkijoje, Indijoje, Vengrijoje, Izraelyje. Ateityje dalis produkcijos persikels į Vokietiją.
Portalo bild.de ekspertai atsako į klausimus apie naujus potencinius vaistus.
Ar pigesnės „viagros“ bus tokios pat geros kaip originalas?
Taip! Kad medikamentui būtų suteiktas leidimas pardavinėti, turi būti atlikti sudėtingi tyrimai, ar jis atitinka originalą. Jį tikrina Vokietijos vaistų ir medicinos produktų institutas.
Veiklioji medžiaga turi būti tokia pat. Pagalbinės (jungiamosios) medžiagos parenkamos gamintojo nuožiūra. Kartais pacientams preparatai su kitomis pagalbinėmis medžiagomis tinka geriau.
Sildenafilas didina potenciją sustiprindamas kraujo pritekėjimą į penį ir stabdydamas jo ištekėjimą. Jis veikia tik tada, kai vyras būna seksualiai stimuliuojamas. Vaistų poveikis prasideda po 20 minučių ir trunka iki penkių valandų.
Kuo skiriasi pakaitalai nuo originalo?
Generikai (taip vadinami potenciją stiprinantys medikamentai su ta pačia veikliąja medžiaga) yra iki 68 procentų pigesni. Keturių tablečių originalios „Viagros“ pakelis su 100 mg veikliosios medžiagos Vokietijoje kainuoja 59,82 eurus. Atitinkamą „Viagros“ pakaitalą galima įsigyti už 19,15 eurų.
Generikai turi kitokią formą. Farmacijos įmonė „1A Pharma“ gamina dobilo formos tabletes. „Ratiopharm“ pasirinko neutralią baltą spalvą. Viena farmacijos firma svarsto, ar nevertėtų gaminti kramtomo saldainio formos piliulių su pipirmėčių skoniu. Ar jų idėja bus įgyvendinta, paaiškės vėliau.
Visi preparatai su sildenafilu – išskyrus „Pfizer“ produkciją – turi rėželius tabletėms padalinti per pusę ar į keturias dalis.
Kam reikia dalinti tabletes?
80 procentų atvejų gydytojai išrašo vyrui didžiausią veikliosios medžiagos koncentraciją (100 mg). Tačiau daugumai pacientų užtenka mažesnių dozių. Kiti potencinių priemonių gamintojai pasirinko dalinamas tabletes, kas padeda vartotojams sutaupyti pinigų.
Spėjama, kad taip. Farmacijos firmos tikisi, kad rinka drastiškai išsiplės. Viena vertus, daugiau pacientų galės leisti sau vartoti pigesnius preparatus. Vienos pigesnės tabletės kaina prilygsta „Latte macchiato“ kavos puodelio kainai. Kita vertus, sumažės pigių falsifikatų, platinamų per internetą, paklausa .
Ar dabar bus galima lengviau nusipirkti potencijos tablečių?
Ne. Generikai kaip ir anksčiau bus parduodami pagal gydytojo receptą. Ligonių kasos išlaidų potenciniams vaistams nepadengs. Beje, „Viagros“ fanai galės toliau pirkti įprastus vaistus ankstesne kaina.
Pagal oficialius duomenis šiuos produktus vartoja mažiausiai septyni milijonai Vokietijos vyrų. Potenciją stiprinantiems vaistams bus reikalingas gydytojo receptas. Kaip ir anksčiau vis dar daug erekcijos sutrikimus patiriančių vyrų neįstengia nugalėti gėdos ir kreiptis į gydytoją. Vidutiniškai vyrui prireikia trejų metų, kol nugali save ir užsirašo pas urologą.