Rozwiń skrzydła

„Rozwiń skrzydła” – Warsztat ten jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą odkryć lub połączyć się ponownie ze swoją wewnętrzną siłą i kobiecością . Czy ten warsztat jest właśnie dla ciebie? Odpowiedz na kilka pytań:

  • Czy chcesz poczuć się bardziej komfortowo w swoim ciele?
  • Czy pragniesz połączyć się ze swoja kobieca mocą?
  • Czy chciałabyś wsłuchać się w glos swojego ciała poprze taniec medytacyjny?
  • Stereotypy – jaki wizerunek kobiecości odziedziczyłaś od rodziny i społeczeństwa
  • Wizerunek kobiety w baśniach
  • Męskość i kobiecość – kolaż – jakie cechy ci sprzyjają a jakie blokują
  • Praca z maskami – twój przyjęty stereotyp, lub kobieta z ulubionej baśni i taka, jaką chciałabyś być
  • Odkrywanie cielesności – terapia tańcem i ruchem
  • Medytacja i wizualizacja

Dlaczego warto wziąć udział:

Ważną częścią warsztatów będzie taniec wolny, kreatywny, który umożliwi kontakt z własnym ciałem. Taka forma tańca pozwoli ci na odblokowanie ciała i uwiezionych w nim emocji. Pozwoli ci połączyć się z kobieca mocą drzemiąca w biodrach , oraz być swobodną i kreatywną. Ciało jest wspaniałym nauczycielem a w dzisiejszych czasach, gdzie intelekt jest ceniony najbardziej, jesteśmy odcięci od ciała, lub traktujemy nasze ciało w sposób przedmiotowy dostosowując się do kanonów mody i narzucanych przez media trendów. Będziemy korzystać z technik psychoterapii, medytacji, terapii tańcem oraz rysunku. Dzięki temu warsztatowi odblokujesz uwiezione w ciele emocje i poczujesz swoją autentyczność i niepowtarzalność. Wyzwól wiec swoją moc kobiecą, rozwiń skrzydła i unieś się w górę jak ptak! Udanego lotu!

Będziemy korzystać z technik psychoterapii, medytacji, rysunku oraz tańca. Dzięki temu warsztatowi odblokujesz uwiezione w ciele emocje i poczujesz swoją autentyczność i niepowtarzalność. Wyzwól swoją moc kobiecą, rozwiń skrzydła i unieś się w górę jak ptak! Zapraszam!

Dieta dr Dąbrowskiej lub wegetariańska do wyboru

Herbatki ziołowe do woli

Spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

Codzienne warsztaty z Julitą i rozwijanie skrzydeł

Info i rezerwacje: tel. 517 930 320, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psychoterapeutka i trenerka rozwoju osobistego. Ukończyła studia Psychoterapii i doradztwa osobistego w instytucie Psychoterapii CCPE w Londynie – akredytowane przez BACP i UKCP ( http://www.ccpe.org.uk/dippsych.html ). Trenerka metody Mindfulness.

Pracowała miedzy innymi w domu opieki społecznej „Ubmbrella” z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi, w charytatywnym ośrodku terapii „The Caravan” , w „Women’s Trust” udzielając wsparcia kobietom dotkniętym przemocą oraz w „FreshStart Psychoterapy” oferując doradztwo i psychoterapię dla lokalnej społeczności. Obecnie prowadzi psychoterapię indywidualną a także warsztaty grupowe rozwoju osobistego i kreatywności. Współpracuje z Polish Psychologists’ Association oraz Akademią Kobiety w Londynie a także prowadzi zajęcia z Mindfulness w urzędzie miasta Londyn.

Julita jest osobą kreatywną, lubi samotne podróże w dalekie regiony świata. Pasjonuje się medytacją, yogą oraz terapią tańcem i ruchem – metodą 5 Rytmów. Pasje te wnosi do pracy terapeutycznej, włączając elementy kreatywnej ekspresji, medytacji, pracy z ciałem i oddechem oraz wizualizacji. Wiedzy i umiejętności medytacyjnych nabyła w Londynie, Hiszpanii i Bali. Specjalnością Julity są warsztaty o tematyce „Wewnętrznego Dziecka” gdzie skupia się na odnalezieniu źródła radości, spontaniczności i kreatywności.

Bajkowe Boże Narodzenie

Wczasy odchudzające – Dieta Ewy Dąbrowskiej